27.06.2018, 15:09

У Києві завернули запрошення Ягланда на "розкішний прийом" в ПАРЄ

У Києві завернули запрошення Ягланда на "розкішний прийом" в ПАРЄ - Фото

Українці не підуть на урочистості до генсека РЄ, який не перший рік говорить, що Асамблеї не вистачає внесків РФ, але витрати на прийом не розкриває

Реклама
Реклама

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи відмовилася йти на щорічний великий прийом до генсека РЄ Турбйорна Ягланда, повернувши запрошення. Про це демарш повідомив у себе в Facebook  керівник делегації Володимир Ар'єв.

"В умовах, коли через фінансовий шантаж Росії РЄ економить на папері для документів,  не дуже логічним кроком є ​​влаштовувати розкішні прийоми для сотень людей", - підкреслив він.

Реклама

Влітку 2017 року Росія заявила, що перестає робити внески в бюджет ПАРЄ, пригрозивши, що майбутні внески залежать від долі санкцій проти делегації РФ.

Нардеп нагадав, що Україна, "добровільно пожертвувала $400 тисяч на підтримку організації в складний час", до сих пір не отримала відповіді від Ягланда з приводу вартості щорічного великого прийому і доцільності його проведення в нинішніх складних для ПАРЄ фінансових умовах.

"Ну і для тих, хто говорить, що "в Європі так не буває": ще як буває", - резюмував Ар'єв.

Тема дня: Глава Ради Європи та його проросійські рецидиви

"Янгланд весь час скаржиться на економічні труднощі через несплату росіянами. І під соусом економічних проблем організації намагається повернути росіян - хоч тушкою, хоч опудалом. І в той же час влаштовує прийоми на сотні персон з шампанським на аперитив", - пише перший віце -спікер Ради  Ірина Геращенко.

Вона також закликала колег в ПАРЄ "вчинити так само" - проігнорувати прийом у генсека РЄ.

Реклама

В кінці осені-2017 Ягланд заявив, що потрібно повернути РФ в ПАРЄ, так як вона вийде з цієї організації і росіяни "залишаться без можливості защать свої права в ЄСПЛ".

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Популярне
Реклама
Реклама
Реклама