RU

У Києві почалася зустріч Януковича з Путіним

27.10.2010, 15:45
У Києві почалася зустріч Януковича з Путіним - Фото
9270381ad243715a7e9871bdb210d922.jpg

У Києві почалася зустріч Януковича з Путіним
У Києві почалася зустріч Президента України Віктора Януковича і Прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Президента.

На початку зустрічі В.Янукович зазначив істотну підготовчу роботу, яка передувала цьому візиту. "Я знаю, що здійснювалася велика підготовка робочих груп з цілого ряду напрямів. Сподіваюся, що Ваш черговий візит у Київ буде плідним і нам, як завжди, вдасться знайти багато рішень з тих актуальних питань, які є на рівні наших міждержавних відносин", - сказав В.Янукович.

Зі свого боку В.Путін зазначив, що сьогоднішньому візиту справді передувала велика підготовча робота. "Хочу прямо сказати - вона б нічого не коштувала, якби завдяки Вашим зусиллям, Вашій політичній позиції у відносинах між Російською Федерацією і Україною не була створена абсолютно нова атмосфера довіри і бажання співпрацювати у найважливіші для наших економік і соціальної сфери напрямах", - сказав Прем'єр Росії.

"Найголовніше - внаслідок тієї політики, яку ви сформулювали на російському напрямі, ця політична складова трансформується в економічні результати", - констатував Прем'єр-міністр Росії. У цьому контексті він відзначив істотне зростання товарообігу між нашими державами, який за січень-вересень 2010 року становив 77%, тобто фактично досяг докризового рівня.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Володимир Путін: біографія та добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини