RU

У Києві хочуть заборонити масові акції біля держустанов

21.09.2011, 11:25
У Києві хочуть заборонити масові акції біля держустанов - Фото
9236edab93f225ccfc24ca7145e05ba5.jpg

У Києві хочуть заборонити масові акції біля держустанов

Київська влада збирається заборонити проведення масових акцій на відстані менше 100 метрів від держустанов. Про це йдеться в проекті рішення Київради.

"Масові заходи поблизу будівель, в яких розміщені державні органи і органи місцевого самоврядування, можуть проводитись на відстані від них не менше за 100 метрів, якщо інше не передбачене відповідними рішеннями цих органів, або в спеціально відведених для цього місцях", - сказано в документі.

Крім того, в місцях проведення масових заходів забороняється встановлення малих архітектурних форм (кіосків, лотків, навісів, наметів) і об'єктів зовнішньої реклами (рекламних тумб, будь-яких стендів, щитів, панно, прапорів, екранів, транспарантів, наклейок і ін.).

При цьому розширяється список документів, необхідних для подачі заявки на проведення заходу. Зокрема, організатори повинні вказати назву, мету, зміст заходу, маршрут його проведення, які технічні засоби будуть використовуватися, чи є необхідність перекриття руху, а також чи буде здійснюватися торгівля.

Згідно з документом, під час прийняття рішення, дозволяти або відмовити в проведенні масового заходу буде враховуватися громадська думка. Вивчати результати досліджень громадської думки мають комунальні підприємства і організації КМДА.

Відмовити організаторам в проведенні акції можуть, якщо вона запланована на той же час і в тому ж місці, що і державні заходи, якщо акція буде порушувати громадський порядок, а також, якщо кількість її учасників перевищує можливості для їх розміщення або перебування на відповідній території.

Прийняття цього рішення дозволить впорядкувати організацію і проведення на території Києва недержавних масових суспільних заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, кіно - та телезйомок, сказано в документі.

Зауваження і пропозиції до проекту рішення приймаються до 12 жовтня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини