RU

У Харкові опозиція буде домагатися перерахунку голосів на 50 дільницях

02.11.2010, 16:00

Харківський осередок ВО "Батьківщина" вимагатиме перерахунку голосів на окремих дільницях. Про це заявила замглави обласного штабу партії Світлана Семко.

Як зазначили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі харківського осередку, у партії є претензії до 50 виборчих дільниць, де були знайдені "серйозні розходження з результатами, отриманими після розкриття урн (за оперативними даними підрахунку штабу), і тими, що знайшло відображення в підсумкових протоколах дільничих виборчих комісій".

У штабі Арсена Авакова вбачають у цьому "технологію дрібних крадіжок голосів", яка почала реалізовуватися на користь його конкурента Геннадія Кернеса відразу після того, як екзіт-поли показали програш останнього.

"За величезною кількістю дільниць бюлетені надходили до тервиборчкому у пошкоджених, розірваних упаковках. Протоколи переписувалися неодноразово вже на території ТВК", - стверджують у "Батьківщині".

"Всі ці дії грубо порушують закон і, без сумніву, впливають на хід підрахунку голосів. Факти порушень підтверджені численними актами, фото і відеозйомками. Щодо всіх дільниць, де зафіксовані ці порушення, ми згідно з Законом будемо вимагати перерахунку голосів", - заявила С.Семко.

Нагадаємо, за результатами екзіт-полу, проведеного компанією GfK Ukraine на замовлення "Єдиного центру", кандидат від ВО "Батьківщина" на посаду Харківського міського голови А.Аваков "обійшов" свого суперника, регіонала Г.Кернеса майже на 4%.

Вчора А.Аваков заявив, що підрахунок голосів у місті просуваєтсья дуже повільно і проблематично. На деяких виборчих дільницях зафіксована підміна результатів голосування.

Арсен Аваков: біографія та добірка новин>>>
Андрій Кожем’якін: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини