У Харкові опозиція буде домагатися перерахунку голосів на 50 дільницях

02.11.2010, 16:00

Харківський осередок ВО "Батьківщина" вимагатиме перерахунку голосів на окремих дільницях. Про це заявила замглави обласного штабу партії Світлана Семко.

Як зазначили

Харківський осередок ВО "Батьківщина" вимагатиме перерахунку голосів на окремих дільницях. Про це заявила замглави обласного штабу партії Світлана Семко.

Як зазначили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі харківського осередку, у партії є претензії до 50 виборчих дільниць, де були знайдені "серйозні розходження з результатами, отриманими після розкриття урн (за оперативними даними підрахунку штабу), і тими, що знайшло відображення в підсумкових протоколах дільничих виборчих комісій".

У штабі Арсена Авакова вбачають у цьому "технологію дрібних крадіжок голосів", яка почала реалізовуватися на користь його конкурента Геннадія Кернеса відразу після того, як екзіт-поли показали програш останнього.

"За величезною кількістю дільниць бюлетені надходили до тервиборчкому у пошкоджених, розірваних упаковках. Протоколи переписувалися неодноразово вже на території ТВК", - стверджують у "Батьківщині".

"Всі ці дії грубо порушують закон і, без сумніву, впливають на хід підрахунку голосів. Факти порушень підтверджені численними актами, фото і відеозйомками. Щодо всіх дільниць, де зафіксовані ці порушення, ми згідно з Законом будемо вимагати перерахунку голосів", - заявила С.Семко.

Нагадаємо, за результатами екзіт-полу, проведеного компанією GfK Ukraine на замовлення "Єдиного центру", кандидат від ВО "Батьківщина" на посаду Харківського міського голови А.Аваков "обійшов" свого суперника, регіонала Г.Кернеса майже на 4%.

Вчора А.Аваков заявив, що підрахунок голосів у місті просуваєтсья дуже повільно і проблематично. На деяких виборчих дільницях зафіксована підміна результатів голосування.

Арсен Аваков: біографія та добірка новин>>>
Андрій Кожем’якін: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами