RU

У Кабміні побоюються міжнародних наслідків від формування коаліції

11.03.2010, 11:25

У Кабінеті Міністрів України побоюються міжнародних наслідків від прийняття змін до Закону про Регламент Верховної Ради щодо порядку формування коаліції. Про це заявив сьогодні на брифінгу Віце-прем'єр-міністр з питань європейської інтеграції Григорій Немиря.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Г.Немиря зазначив, що вчора він був присутнім на зустрічі Президента України Віктора Януковича з послами країн Великої вісімки і Європейського Союзу. "Віктору Януковичу було заявлено, що від нього чекають, що будь-які кроки будуватимуться на повазі Конституції і законів України. Якщо будуть - а ми бачимо, що вони вже є - кроки убік від Конституції України, порушення законів, то будуть відповідні міжнародні наслідки", - зазначив він.

Також Г.Немиря заявив, що такі наслідки можуть відчути на собі не тільки політики, які сприяють антиконституційним крокам, але й звичайні громадяни України.

Нагадаємо, сьогодні у Верховній Раді України було створено коаліцію депутатських фракцій Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина і окремих народних депутатів у кількості 235 осіб. Про створення коаліції "Стабільність і реформи" у Верховній Раді України 6 скликання оголосив глава ВР Володимир Литвин.

Коаліціада: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини