RU

У грудні НАТО оцінить досягнення України

17.06.2008, 09:28

У грудні НАТО дасть першу оцінку практичній роботі України щодо виконання вимог стосовно приєднання до ПДЧ. Про це на спільній прес-конференції з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко після зустрічі делегації НАТО з членами українського уряду заявив Генеральний секретар Альянсу Яап де Хооп Схеффер.

"У грудні буде проведено першу оцінку практичної роботи України із виконання цих завдань", - сказав Я. Схеффер, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Генсек НАТО зазначив, що на Бухарестському самміті було сформульовано так звану "дорожню мапу", яку Україна повинна виконати до грудня. Він також повідомив, що після Бухарестського самміту країни члени НАТО обговорюють результати, а також дискутують щодо процесів реформування в Україні.

Я. Схеффер звернув увагу на те, що НАТО є органом, у якому рішення приймаються консенсусом, виходячи з конкретних результатів країни.

"Також, як український народ приймає політичне рішення щодо вступу до НАТО, так і країни члени альянсу приймають рішення щодо надання членства країні або надання ПДЧ, як у цьому випадку - на основі конкретних результатів", - сказав Я. Схеффер.

Досьє на Юлію Тимошенко читайте тут>>>

Розгорнуті довідки про інших відомих персон читайте тут>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини