RU

У ГПУ вважають, що Жванія "або боїться, або причетний" до отруєння Ющенка

23.07.2008, 13:51

Слідчий оперативної групи у справі про отруєння Президента України Віктора Ющенка Олексій Донський вважає, що депутат Давид Жванія зірвав допит у ГПУ, "оскільки або чогось боїться, або причетний до злочину". Так О. Донський прокоментував факт зриву Д. Жванією допиту в середу.

"Жванія зірвав слідчі дії і тим самим дав підстави нам вважати, що або він чогось боїться, або що він причетний до злочину", - сказав О. Донський, якого цитує "Українська правда".

Він нагадав, що надання свідчень у справі є "обов'язком свідка, а не його правом". "Це (зрив допиту) свідчить про те, що він знає про темні обставини справи, у зв'язку з чим нервує і боїться", - сказав О. Донський і додав, що такий крок Д. Жванії є "неповагою до правоохоронної системи".

Коментуючи перебіг розслідування справи про отруєння В. Ющенка, він сказав, що у цій справі "немає підозрюваних, ознаки статусу яких визначаються Кримінально-процесуальним кодексом". "А є лише особи, які відпрацьовуються на причетність до злочину", - додав він.

Нагадаємо, депутат від НУНС Д. Жванія залишив приміщення головного слідчого управління ГПУ приблизно за 10 хвилин після того, як прийшов туди давати свідчення. Як пояснив сам депутат, він пішов з допиту у зв'язку з тим, що на його думку, слідчі почали ставити питання, які вже багато разів з'ясовувалися під час попередніх допитів.

Досьє на Давида Жванію >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини