RU

У ГПУ вважають, що захист Корнійчука перекручує інформацію

10.08.2011, 15:01
У ГПУ вважають, що захист Корнійчука перекручує інформацію - Фото
267bdd8cb25238f3d1b962cfd33f9ddc.jpg

У ГПУ вважають, що захист Корнійчука перекручує інформацію

Генеральна прокуратура України (ГПУ) заявляє, що колишній перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук (на фото) надає недостовірну інформацію, виступаючи з коментарями в ЗМІ щодо своєї кримінальної справи. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

На думку відомства, Корнійчук і захисник Ігор Фомін, коментуючи іноземним спостерігачам хід судового слідства у справі, надають недостовірну інформацію. "При цьому вказані особи спотворюють показання свідків і трактують їх на свою користь", - вважають в ГПУ.

У відомстві зазначають, що Корнійчук і його захисник намагаються "заздалегідь створити у суспільства враження про невинуватість" і "вчинити тиск на суд". "Цю ж мету вони переслідують, заявляючи про нібито затягування процесу стороною обвинувачення", - наголошують в ГПУ.

При цьому в Генпрокуратурі зазначають, що представники держобвинувачення "здійснюють своє право в наданні доказів і доведенні їх переконливості перед судом".

У ГПУ вважають, що Корнійчук і його захист вчиняють некоректно, а їх дії знаходяться поза процесуальними правами як підсудного, так і його захисника.

Нагадаємо, раніше захисник Корнійчука Ігор Фомін заявив, що слухання справи по обвинуваченню Корнійчука в перевищенні службових повноважень в Печерському суді Києва затягується стороною обвинувачення. Зі слів Фоміна, в суд запрошуються свідки, які не мають безпосереднього відношення до справи.

Нагадаємо, кримінальну справу проти Корнійчука порушено 22 грудня 2010 року за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК (перевищення службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків). Друга стаття, яка ставиться у провину екс-чиновнику - п.2 ст. 366 КК (службова фальсифікація, що спричинила тяжкі наслідки). Корнійчука звинувачують у зловживанні службовим положенням при проведенні держзакупівель.

Євген Корнійчук: біографія, новини>>>
Справа Корнійчука: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини