У ГПУ надійшла заява на Коломойського про погрози вбивством

21.05.2019, 16:46
У ГПУ надійшла заява на Коломойського про погрози вбивством - Фото
Игорь Коломойский (скриншот видео: Bihus.info/YouTube)

Американські громадяни написали заяву на Коломойського саме за порадою їх адвоката Рудольфа Джуліані

У Генпрокуратурі отримали заяву громадян США Ігоря Фрумана і Льва Парнаса про те, що нібито олігарх Ігор Коломойський погрожував їм вбивством. Про це в коментарі кореспонденту LIGA.net  сказала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"Так, до нас зайшла вчора така заява до громадської приймальні", - сказала вона.

На питання, чи є вже якась реакція на заяву, Сарган відповіла: "Поки ще ні. Реакція повинна бути в першу чергу в Держбюро розслідувань (ДБР), куди подано. Нам подано копію".

Вона пояснила, що ГПУ зараз в будь-якому новій справі виступає лише в ролі процесуальних керівників. "Тому всі питання повинні бути до безпосередніх слідчих по тій чи іншій справі. В даному випадку це до ДБР", - сказала Сарган.

Вона уточнила, що про відкриття кримінального провадження рішення буде приймати саме ДБР.

У ГБР нас попросили передзвонити через годину для уточнення інформації. У повторній розмові прес-секретар бюро Анжеліка Іванова сказала: "На даний момент до нас не надходила така заява".

У прес-службі Нацполіції у відповідь на прохання підтвердити інформацію про надходження заяви на Коломойського попросили направити їм письмовий запит.

Адвокат американців Аліна Самарець підтвердила кореспонденту LIGA.net інформацію про подання такої заяви.

Вона сказав, що заяву "про те, що Коломойський погрожував вбивством моїм клієнтам" направлено генпрокурору Юрію Луценко, голові МВС Арсену Авакову  і главі ДБР Роману Трубі.

Самарець уточнила, що Фруман і Парнас звернулися до українських правоохоронних органів саме за порадою їх адвоката Рудольфа Джуліані.

Адвокат каже, що висновок про те, що Коломойський погрожує їм вбивством, її клієнти зробили на підставі його фрази з інтерв'ю Схемам про те, що "будуть вони виведені на світ божий".

"Вони це розцінили як загрозу вбивством", - сказала Самарец.

Про реакцію правоохоронців на заяву адвоката поки нічого невідомо. За її словами, вони повинні прийняти рішення про відкриття кримінальної справи протягом 24 годин з моменту подачі заяви.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями