RU

У Генрокуратури немає претензій до глави Верховного Суду, але є питання до його дочки

07.02.2011, 09:55
У Генрокуратури немає претензій до глави Верховного Суду, але є питання до його дочки - Фото
555163785d4242e11d0379470950a23e.jpg

У Генрокуратури немає претензій до глави Верховного Суду, але є питання до його дочки

Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України проводиться досудове слідство у кримінальній справі проти Ірини Онопенко, дочки глави Верховного Суду України Василя Онопенка. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

Як зазначили у ГПУ, проводиться досудове слідство у кримінальній справі проти І.Онопенко та її колишнього чоловіка Володимира Котлярова про заволодіння шляхом шахрайства грошовими коштами Валерія Ксензенка в іноземній валюті в сумі, еквівалентній 2,4 млн. грн.

"Оскільки при проведенні дослідчої перевірки і досудового слідства особи, підозрюваній у вчиненні злочину, ухилялися від правоохоронних органів та їхнього місцеперебування не було встановлено, слідчими на основі мотивованих постанов Печерського районного суду Києва, проведені обшуки у місцях їхнього можливого перебування у належних їм п'яти житлових приміщеннях, зокрема у приватному будинку у Києві, де за інформацією, перебувала І.Онопенко. До того ж згідно з інформацією Київського міського бюро технічної інвентаризації, право власності на зазначений будинок взагалі ні за ким не зареєстровано", - йдеться у повідомленні ГПУ.

Крім того, Генеральна прокуратура перевіряє інформацію про причетність зятя В.Онопенка - Євгена Корнійчука до незаконного заволодіння шляхом шахрайства кредитними коштами іноземного банку у валюті у сумі, еквівалентній 64 млн. грн.

"Генеральна прокуратура України не має ніяких претензій до глави Верховного Суду України В.Онопенка, який не є звинуваченим або підозрюваним ні в одній з кримінальних справ, що є у провадженні Генеральної прокуратури України", - додали у ГПУ.

Нагадаємо, раніше у будинку В.Онопенка провели обшук. Перед цим Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу щодо Ірини Онопенко - молодшої дочки глави ВСУ за ч.4 ст. 190 Кримінального кодексу (шахрайство, скоєне за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах).

Василь Онопенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини