RU

У Фонді держмайна вміст ртуті зашкалює

18.07.2008, 13:02

За даними санітарно-епідеміологічної станції Печерського району, вміст ртуті у всій будівлі Фонду державного майна України (ФДМУ) перевищує норми у кілька разів - від 1,8 до 31 разу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ФДМУ, вміст ртуті у всій будівлі Фонду перевищує норми в кілька разів - від 1,8 до 31 разу.

У Фонді тривають заходи з демеркуризації приміщення. Згідно з актом санітарно-епідеміологічної служби Печерського району, вихід працівників Фонду на робочі місця може бути відновлено лише після відповідного листа Головного санітарного лікаря Печерського району.

Нагадаємо, вчора голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявила, що пов'язує розлиття ртуті у приміщенні ФДМУ зі своєю державною діяльністю.

16 липня ртуть виявили в чотирьох місця будівлі Фонду держмайна, на кількох поверхах. При цьому, за даними Фонду, переважно ртуть була розлита там, де зберігаються архіви Фонду держмайна. За десять хвилин після виявлення ртуті до будівлі Фонду прибуло МНС, і вже вночі фахівці виміряли кількість випаровувань та провели демеркуризацію.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини