RU

У Держдумі РФ вважають, що концепція Голодомору "базується на вузьколобому націоналізмі"

17.11.2008, 15:35

Депутат Держдуми РФ, політолог Сергій Марков пропонує започаткувати день пам'яті жертв голоду в СРСР в 30-ті роки ХХ ст. Про це він сказав на конференції, присвяченій проблемі голоду в СРСР в 30-ті роки, в Москві в понеділок.

"Зараз формується думка про те, що необхідно увічнити пам'ять жертв цієї трагедії. Ми зараз говоримо про можливості якогось дня пам'яті про людей, загиблих внаслідок масового голоду", - заявив С.Марков, якого цитує "Українська правда".

На його думку, найбільш логічно було б вибрати для цього один із весняних днів, оскільки саме на весну, а точніше, березень - початок квітня, припадає найбільша кількість жертв голоду. Крім того, С.Марков запропонував увічнити їхню пам'ять шляхом установлення пам'ятників і меморіальних хрестів у регіонах, які найбільше постраждали від голоду.

На думку депутата, сьогодні проблема масового голоду в СРСР "стала глибоко політизованою". "Концепція Голодомору як геноциду українського народу не витримує ніякого зіткнення з історичними фактами, і базується на вузьколобому націоналізмі", - заявив С.Марков.

Новини на тему "Голодомор">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини