RU

У БЮТ знають, як уникнути "синдрому Вінського" в нових міністрів

18.06.2009, 11:40

У Блоці Юлії Тимошенко знають, як уникнути "синдрому Вінського" у міністрів, призначення яких планується наступного тижня. Про це повідомив в інтерв'ю журналістам, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, заступник глави Верховної Ради, народний депутат від БЮТ Микола Томенко.

М.Томенко спрогнозував, що деякі питання будуть розглядатися парламентом на наступному пленарному тижні. "Ми будемо розглядати низку призначень, оскільки зрозуміло, що без ключових міністрів, зокрема обходитися без міністра фінансів, з в.о. голови Держкомтелерадіо, голови Антимонопольного комітету, низки інших посад – це неправильно", - сказав він.

За словами М.Томенка, таким чином наступний тиждень стане тижнем кадрових призначень і зміцнення Кабінету Міністрів. "Тут я думаю треба відійти від партійного підходу. Ці люди необов'язково повинні бути членами БЮТ, Блоку Литвина чи "Нашої України – Народної Самооборони". Це можуть бути професійні управлінці, менеджери, оскільки це так би мовити "синдром Вінського", коли ви з одного боку міністр, а з іншого боку партію створюєте. Ця суперечність в діяльності міністра, особливо в умовах президентської виборчої кампанії небезпечна. Якщо ви прийшли з якоїсь політичної партії і ваш лідер балотується в президенти, виникає питання співвідношення вашого статусу в уряді. Я прогнозую, прохідними на посаді міністрів і на керівників державних органів будуть не партійні, а професійні управлінці. Тоді є шанс, що і ми наберемо 226 голосів", - пояснив він.

Нагадаємо, вчора Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко висловила надію, що наступного тижня коаліція зможе призначити когось із міністрів, посади яких залишаються вакантними.

Микола Томенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини