RU

У БЮТ вважають, суд не встигне розглянути матеріали через брак часу

17.10.2008, 12:04

В БЮТ вважають, що часу до 21 жовтня, на коли суд переніс розгляд апеляції Секретаріату Президента, недосить для розгляду матеріалів справи. Про це сьогодні заявив журналістам народний депутат від БЮТ Валерій Писаренко.

"Тих днів, які зараз надав суд, недостатньо для того, щоб провести всі необхідні процесуальні дії, тому я впевнений, що розгляд ще не раз буде переноситися, як цього вимагає закон", - сказав В. Писаренко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В. Писаренко також вважає, що сьогоднішнє засідання суду і його рішення поставило крапку у проведенні дострокових виборів 7 грудня. "Про це вчора повідомили представники Центральної виборчої комісії, і сьогодні цілком зрозуміло, що Президент має просто відкликати свій Указ і припинити розмови про суд", - відзначив депутат. Крім того, він повідомив, що рішення суду, якові сьогодні опротестовується в апеляційному суді, містить положення, яким Президенту Україні забороняються будь-які дії, спрямовані на розпуск парламенту VI скликання.

Нагадаємо, Київський апеляційний адміністративний суд переніс розгляд оскарження Секретаріатом Президента припинення Указу Президента про розпуск Верховної Ради і призначення дострокових парламентських виборів в зв'язку із клопотанням БЮТ на 21 жовтня 2008 року.

Усе про дострокові вибори-2008>>>

Досьє на Валерія Писаренко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини