RU

У БЮТ вважають, що Ющенко сьогодні не розпустить Раду

08.10.2008, 11:58

Сьогодні, 8 жовтня, Указу Президента України про розпуск парламенту не буде. У цьому переконаний народний депутат від фракції БЮТ Лев Бірюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у кулуарах парламенту народний депутат зазначив: "Я гадаю, що сьогодні такого Указу не буде". Він аргументує свої слова тим, що зараз перед підписанням Указу необхідно узгодити деякі питання. Зокрема це стосується узгодження виборчого законодавства, прийняття рішення з Держбюджету.

Л. Бірюк також скептично оцінив перспективу роботи Верховної Ради сьогодні. Народний депутат вважає, що якщо таку роботу і буде відновлено, то не надовго.

"Усім набридло приходити о 10:00 і потім відразу ж йти на перерву для того, щоб погоджувальна рада виробила порядок денний роботи ВР. Я думаю, що погоджувальна рада повинна бути погоджувальною радою. Тобто вона повинна збиратися о 7:00, виробити позиції, а народні депутати повинні приходити о 10:00 і мати можливість працювати", - зазначив народний депутат.

На його думку, якщо Президент видасть Указ зараз, то це буде порушенням законодавства. "У нас є своя думка – такі дії можна здійснювати тільки в листопаді, а до цього Президент не має права розпускати ВР", - зазначив народний депутат.

Раніше глава держави провів консультації з лідерами фракцій щодо розпуску Верховної Ради. За словами прес-секретаря Президента Ірини Ваннікової, всі лідери фракцій погодилися на проведення дострокових парламентських виборів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини