RU

У БЮТ вважають, що вибори будуть, коли скаже Янукович

09.11.2010, 15:38
У БЮТ вважають, що вибори будуть, коли скаже Янукович - Фото
db10357a2895d0fa1b81f40d24f0d895.jpg

У БЮТ вважають, що вибори будуть, коли скаже Янукович
Конституційний Суд України ухвалить таке рішення по даті парламентських виборів, яке буде відповідати ситуативним інтересам Президента України Віктора Януковича і Партії регіонів. У цьому упевнена лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко (на фото), про що вона заявила сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю.Тимошенко відзначила: "Конституційний Суд є сьогодні департаментом Адміністрації Президента, і нічим більш. Тому треба питати, а яке рішення прийме Президент і його оточення. І, як це не скорботно, не Конституція і закони будуть встановлювати дату виборів, а ситуативне рішення, яке буде пристосоване під інтереси Президента і Партії регіонів".

Відповідаючи на питання, чи не змінилася позиція "Батьківщини" щодо необхідності проведення парламентських виборів у березні 2011 року після місцевих виборів, Ю.Тимошенко відмітила, що у партії є час для того, щоб підійти до виборів підготовленою і отримати представництво у всіх регіонах.

"І дуже дивно, що ми сьогодні задаємо питання, коли будуть вибори. Вибори треба провести тоді, коли це передбачено Конституцією. У Конституції чітко визначений термін проведення виборів, і я не хотіла б, щоб в Україні терміни виборів визначалися в кабінеті Президента, а не Конституцією України", - сказала вона.

Уточнюючи на прохання журналістів, яка саме Конституція повинна визначати дату виборів, Ю.Тимошенко нагадала про рішення Конституційного Суду, яким була відмінена дія Конституції 2004 року і відновлено дія Конституції 1996 року.

"У цій Конституції написано, що вибори проходять в останню неділю березня четвертого року повноважень парламенту. Все. Якщо хтось прочитає мені іншу тезу відреформованої Конституції, я буду вдячна. Я інших там не бачу", - наголосила вона.

Нагадаємо, Конституційний Суд почав розгляд законопроекту про внесення змін в Конституцію, згідно з яким чергові вибори Верховної Ради повинні проводитися у жовтні 2012 року.

Раніше ЦВК подала в КСУ подання, в якому просить роз'яснити, коли будуть проводитися чергові парламентські вибори.

У свою чергу, Верховна Рада направила на експертизу в Конституційний Суд новий проект змін в Конституцію, що прописує терміни повноважень парламенту і Президента в світлі скасування політреформи.

У проекті змін в Конституцію фіксується, що найближчі чергові вибори Верховної Ради проходять в останню неділю жовтня 2012 року, а чергові вибори Президента України - в останню неділю березня 2015 року.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини