RU

У БЮТ вважають, що розблокування Ради залежить від опозиції

09.07.2008, 13:52

Розблокування парламенту залежить від опозиції. Так вважає народний депутат від БЮТ, представник партії "Реформи і порядок" (ПРП) Остап Семерак. Разом із тим, партієць стверджує, що проект змін до Держбюджету на 2008 рік може бути винесений на розгляд Верховної Ради в четвер або п'ятницю.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ПРП, О. Семерак закликав опозицію працювати згідно з Регламентом та Конституцією. "Вони хочуть працювати згідно з політичною доцільністю. Наприклад, Партія регіонів наполягає на голосуванні за відставку уряду. Конституція каже, що потрібна резолюція, а вони стверджують, що резолюція може бути у формі постанови", - зазначив БЮТівець.

За його словами, на засіданні фракції БЮТ Юлія Тимошенко сказала, що вона "не боїться голосування з цього питання", але депутати повинні голосувати особисто, "кожний присутній у залі".

У той же час, нардеп наголосив, що проект змін до Держбюджету на 2008 рік може бути винесений на розгляд Верховної Ради в четвер або п'ятницю. "Згідно з процедурою, цей документ повинен розглянути спочатку бюджетний Комітет, а комітети, згідно з регламентом і графіком, працюють у середу. На середу заплановане засідання бюджетного Комітету. Тільки після цього це питання може бути винесене до залу засідань", - пояснив О. Семерак.

Нагадаємо, сьогодні фракція БЮТ продовжувала блокування трибуни Верховної Ради. Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк закрив сьогоднішнє пленарне засідання парламенту. Крім того, Блок Юлії Тимошенко встановив чергування біля трибуни ВР. Про це повідомив журналістам народний депутат від БЮТ Андрій Шкіль.

Детальніша інформація про відомих персон >>>

Досьє на партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини