RU

У БЮТ вірять, що в Януковича більше не виникне проблем зі словом "професор"

04.08.2010, 09:12

Рішення уряду Миколи Азарова про скасування іспиту з української мови при вступі в аспірантуру є продовженням антиукраїнського курсу влади. Про це заявив народний депутат від БЮТ Ігор Гринів.

"Міністр Дмитро Табачник такими скаженими темпами продовжує здійснювати антиукраїнську діяльність влади Януковича-Азарова, що скоро Кабмін відновить дію Валуєвського циркуляра, який повністю забороняв використання української мови", - сказав І.Гринів, якого цитує прес-служба партії.

За його словами, рішення про скасування обов'язкового іспиту з української мови для майбутніх науковців стало результатом "спроби вислужитися перед президентом Януковичем". "Адже згідно з цим рішенням, Янукович може носити вчені звання і при цьому не знати, як правильно пишеться слово "професор", - вказав нардеп.

"Тому я вважаю, чим швидше Табачник піде з посади, тим вищі шанси, що в нас буде якісна освіта і освічені люди", - додав І.Гринів.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України скасував обов'язковий іспит з української мовіи (у професійному напрямі) при вступі в аспірантуру і складання кандидатського іспиту з української мови на отримання наукового ступеня кандидата наук.

Освіта: добірка новин>>>
Ігор Гринів: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини