RU

У БЮТ шкодують, що Ющенко не прийде у парламент

05.12.2008, 16:04

Президент України Віктор Ющенко відмовився використати запропонований парламентом майданчик для об'єднання зусиль органів влади у боротьбі з кризою. Так вважає народний депутат від БЮТ Сергій Власенко, про що він заявив в інтерв'ю журналістам, коментуючи інформацію про те, що глава держави не прийде у вівторок на спеціальне засідання Верховної Ради.

"Я найглибшим чином переконаний, що подолання тієї ситуації, яка є в Україні, неможливе без об'єднання зусиль уряду, Національного банку і Президента. Верховна Рада України була готова виступити тим майданчиком, на якому це об'єднання могло б статися. На жаль, Президент показав своє ставлення і своє бажання в такій формі долати наслідки кризи... Це його вибір", - сказав С. Власенко, якого цитує корреспонодент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, що у вівторок депутати хотіли бачити Президента України Віктора Ющенка у Верховній Раді. На 9 грудня було заплановано спецзасідання ВР з участю В. Ющенка і представників Кабінету Міністрів, присвячене обговоренню ситуації в країні. Сьогодні стало відомо, що Президент України у вівторок відвідає з робочим візитом Литовську Республіку і обговорить з її Президентом Валдісом Адамкусом питання створення єдиного чорноморсько-балтійсько-каспійського енерготранзитного простору.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини