RU

У БЮТ розчаровані рішенням Ющенка поїхати у відпустку

29.07.2008, 16:13

Народний депутат від БЮТ Віктор Уколов розчарований рішенням Президента України Віктора Ющенка піти у відпустку під час надзвичайної ситуації, яка склалася в західних регіонах держави.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, В. Уколов зауважив: "Те, що у розпал рятувальних та відновлюваних робіт на Західній Україні Президент поїхав на відпочинок до Криму, свідчить про його справжнє ставлення до трагедії". "Цей вчинок навіть більш красномовний, ніж ходіння Віктора Ющенка до пояса у воді перед об'єктивами фото- і телекамер", - зазначив він.

"22 людини загинуло від катастрофічної повені, під загрозою затоплення десятків міст і сіл на Вінниччині та Одещині. За таких умов керівництво держави не має права відпочивати. Багато моїх колег, народних депутатів, поїхали в західні області, щоб хоч якось допомогти людям", - наголосив він.

"У цивілізованих країнах, коли населення цілого регіону переживає такі драматичні події, президенти не лише не їдуть на відпочинок, але й навіть, повертаються із закордонних відряджень, щоб бути разом з країною, зі своїм народом", - наголосив В. Уколов. "Вчинок Віктора Ющенка демонструє його справжнє ставлення до Західної України, завдяки майже одностайній підтримці якої він став Президентом. Як і всі галичани, я надто розчарований своїм Президентом", - заявив народний депутат.

Також парламентар наголосив, що члени Блоку Юлій Тимошенко обов'язково візьмуть участь у позачерговій сесії Верхової Ради, щоб збільшити видатки держбюджету на подолання стихії.

Нагадаємо, у понеділок ввечері Президент України відбув до Автономної Республіки Крим, де проведе частину щорічної відпустки.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини