RU

У БЮТ "проспорили" вибори у Тернополі

16.03.2009, 10:50

Незважаючи на всі труднощі і судову тяганину, у Тернопільській області все-таки відбулися вибори до обласної ради. 15 березня відкрилися всі 1162 виборчі дільниці. Голосування почалося о 7:00 і тривало до 22:00. Водночас, ще наприкінці минулого тижня народний депутат з фракції БЮТ Сергій Міщенко готовий був "закластися на що завгодно, що виборів не буде".

Ще минулого четверга С.Міщенко запевняв, що незважаючи на рішення суду, виборів до обласної ради Тернопільської області не буде. "Повірте мені, я можу закластися на що завгодно - виборів не буде", - сказав він. Парламентар відзначив, що "Верховна Рада у свій час призначила ці вибори, а потім відмінила їх, в результаті остання інстанція (Верховний Суд) все одно погодиться з думкою Ради".

Водночас, за даними, що є на сьогодні, на виборах у Тернопільській області лідирує Всеукраїнське об'єднання "Свобода". Так, за даними джерела у Тервиборчкомі, вже підрахували 95% всіх дільниць. Виходячи з цих даних, найбільше голосів отримало ВО "Свобода" - за нього віддали свої голоси 31,9% жителів області. "Єдиний центр" отримав 14,4%. Партія регіонів - 10,3%. Українська народна партія - 8,3%. Блок Юлії Тимошенко - 8,0%. "Народний Союз "Наша Україна" - 5,8%. Блок Литвина - 3,7%. Соціалістична партія України - 2,1%. "ПОРА" - 1,3%.

Нагадаємо, 3 березня Верховна Рада відмінила позачергові вибори до Тернопільської обласної ради. За відповідну Постанову "Про визнання такою, що втратила силу Постанови Верховної Ради України "Про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради"" N 3686 від 02.02.2009 проголосували 292 народних депутати - переважно з фракцій Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко.

Після голосування у парламенті з критикою з цього питання виступили у низці партій, зокрема, у "Блоці Литвина" і в Соціалістичній партії України. І якщо перші скасування позачергових виборів у Тернопільську облраду пояснили "бажанням окремих політиків приховати реальні рейтинги" напередодні президентських виборів, то другі побачили у тому, що відбувається "побудову системи диктатури імені фюрера" Юлії Тимошенко.

А 11 березня Окружний адміністративний суд Тернопільської області скасував рішення Тернопільської обласної територіальної виборчої комісії про припинення виборчого процесу і зобов'язав ТВК провести вибори до Тернопільської облради 15 березня 2009 року.

БЮТ: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини