RU

У БЮТ пояснили провал голосування за недовіру до Кабміну

15.07.2008, 13:58

Провальне голосування в парламенті за резолюцію про недовіру урядові є посиленням позицій Прем'єр-міністра Юліі Тимошенко та повним фіаско стратегії Партії регіонів. Про це заявив народний депутат від БЮТ, представник партії "Реформи і порядок" (ПРП) Остап Семерак.

Зокрема, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ПРП, О. Семерак зауважив, що це посилить позиції Прем'єра, оскільки уряд отримав вотум довіри від парламенту. "Це повний провал стратегії як самої Партії регіонів, так і її партнерів, які не захотіли "засвітити" свою підтримку", - сказав політик.

Водночас, нардеп нагадав, що комуністи не проголосували за резолюцію, мотивуючи це тим, що ніби потрібно голосувати і проти уряду, і проти Президента одночасно. "Але такого голосування в парламенті бути не може, тому, певним чином, це штучна позиція. Хоч насправді, як я розумію, комуністи образилися на своїх колишніх партнерів з т.з. "антикризової" коаліції за те, що вони ведуть кулуарні перемовини з представниками фракції НУНС, а саме з членами партії "Єдиний Центр", про створення нової коаліції, а їх не запрошують", - пояснив О. Семерак. На його думку, така політика комуністів "дратує, вони ображені на Партію регіонів і тому не хотіли своїми руками допомагати реалізовувати сценарій широкої коаліції".

Водночас, БЮТівець зазначив, що відставка Кабміну може відбутися лише за умови, якщо одна з фракцій демократичної коаліції вирішить з неї вийти.

Нагадаємо, Верховна Рада України 11 липня, в останній пленарний день роботи в рамках другої сесії шостого скликання, не підтримала питання про відповідальність уряду на чолі з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Детальніша інформація про відомих персон >>>

Досьє на партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини