RU

У БЮТ обурені поведінкою Януковича

16.07.2010, 16:55

У БЮТ вважають, що своєю відсутністю на сьогоднішньому урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди 20-ої річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України, а також всією діяльністю на посту Президента Віктора Януковича засвідчив зневагу до державного суверенітету України. Про це йдеться у заяві представників БЮТ, текст якої є у ЛІГАБізнесІнформ.

У Блоці зазначили, що не здивовані відсутністю Президента України на урочистому засіданні парламенту. "Давно відомо, що для Януковича є речі важливіші, ніж державний суверенітет України, її територіальна цілісність, захист прав і свобод громадян, гарантом яких він має бути відповідно до ст. 102 Конституції України", - йдеться у заяві.

За словами представників БЮТ, Президент "віддав перевагу власному відпочинку після важкого похмілля, пов'язаного зі святкуванням дня народження". "Воно за своєю пишністю і непристойністю стало справжнім ляпасом усім громадянам України, які за останні місяці отримали від нового уряду тільки перспективу збільшення цін на газ, на опалювання і воду", - заявили вони.

БЮТ: довідка та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини