RU

У БЮТ не вірять, що стануть "тушками": ваблять грошима і посадами

29.03.2011, 12:35
У БЮТ не вірять, що стануть
86854fe7dae306c69bc14e2663d3ec65.jpg

У БЮТ не вірять, що стануть "тушками": ваблять грошима і посадами

Потенційно члени фракції БЮТ можуть поповнити будь-які списки, але "тушок" бути більше не повинно. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції БЮТ Володимир Бондаренко.

"Потенційно ми можемо поповнити будь-які списки: померлих, списки тих, хто втратить громадянство... Серед 105 депутатів фракції, що залишилися я не можу назвати жодного, хто так чи інакше давав зрозуміти, що може стати "тушкою", - наголосив В.Бондаренко, відповідаючи на питання потенційних перебіжчиків з БЮТ.

"Безумовно, багато хто робить цей крок убік влади не з власної волі. Хтось, звичайно, за гроші, посади. Але багато чим просто погрожували, тиснули на родичів", - додав політик.

"Наприклад, Крук, який був у фракції. Він казав, що його сина витісняють з якогось порту, де він працював. Так сина все одно витіснили, але він вже перейшов. Барвіненко і Каплієнко, які прийшли у Раду з Вінським, стали "розмінною монетою": Вінського поманили посадою, але не дали її. Зате хлопці вже виявили лояльність до нового режиму, встигли перейти. Це також методика - заманювати посадами, перспективами", - зазначив бютівець.

"Чим відрізняється Юлія Тимошенко від Віктора Януковича? Вона з легкістю могла б переманити одних-двох депутатів, коли вирішувалося питання демократичної коаліції, коли всі бігали за Плющем заради його голосу. Але вона цього не зробила, тому що він іншої формації політик", - сказав В.Бондаренко.

Нагадаємо, раніше лідер ВО "Батьківщина" Ю.Тимошенко заявила, що у Верховній Раді почалася нова кампанія з закупівлі "тушок". "У них нове правило: вкрав - купи "тушку". Тариф: $1-3 млн./шт.", - повідомила вона.

Володимир Бондаренко: біографія та добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини