RU

У БЮТ не чекають позитива від візиту Путіна: Янукович просто не готовий

12.04.2011, 12:10
У БЮТ не чекають позитива від візиту Путіна: Янукович просто не готовий - Фото
73248c3fbaab2bf259c0f8f61c0091d8.jpg

У БЮТ не чекають позитива від візиту Путіна: Янукович просто не готовий

Президент України Віктор Янукович не готовий до зустрічі з Прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції БЮТ Сергій Пашинський (на фото), коментуючи візит російського Прем'єра в Україну.

"Віктор Янукович підходить до сьогоднішніх перемовин абсолютно не готовим - ні ідеологічно, ні програмно. Немає чіткої позиції, немає концепції. Так що, на жаль, ці перемовини приречені на відсутність позитивних результатів", - наголосив С.Пашинський.

За його словами, "нічого позитивного внаслідок цього візиту країна не досягне", а "шарахання влади" між Росією і Євросоюзом "виглядають жалюгідно і смішно". "За тиждень до приїзду Путіна почалася масована атака з розповідями про Митний союз і про якісь там формули. Звучать істеричні заяви про те, що українська євроінтеграція незмінна, але це відбувається на фоні заяв єврочиновників про те, Україна, звичайно, має право робити те, що вважає за потрібне, але дорога в ЄС, у разі інтеграції з Митним союзом, нам буде закрита", -зазначив нардеп-бютівець.

Відповідаючи на питання про можливі преференції з боку Росії на користь вступу України у Митний союз, С. Пашинський зазначив, що у цьому питанні треба бути "надзвичайно обережним". "Я сподіваюся, що для пана Януковича стали уроком торішні події, коли він здав у Харкові наші національні інтереси", - сказав він.

"Але з огляду на те, що я бачу на сьогоднішній день, немає ніяких напрямів, за якими сторони могли б просунутися", - вважає політик.

Нагадаємо, сьогодні відбудеться візит глави уряду Росії Володимира Путіна у Київ. На думку експертів, головна мета візиту російського прем'єра - вступ України у Митний союз у межах Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь, Казахстан).

Сергій Пашинський: біографія та добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини