RU

У БЮТ не бояться розпуску парламенту

01.04.2009, 12:32

У БЮТ запевняють, що не бояться розпуску парламенту. Про це заявив заступник лідера фракції блоку Андрій Кожемякін, відповідаючи на питання журналістів у середу.

"Річ у тому, що дійсно є термін, в який не можна розпускати парламент (півроку до президентських виборів - ред.)... Але мені здається, це вже не важливо. Рішення прийняте і, наскільки мені відомо, фракція Партії регіонів навіть відмовляється від блокування трибуни", - сказав парламентар, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше лідер депутатської групи "За Україну" В'ячеслав Кириленко запропонував оприлюднити інформацію про те, що в Україні готуються дострокові парламентські вибори, якщо така є, а не приймати поспішних рішень про наближення президентських виборів під страхом розпуску парламенту.

Тим часом Верховна Рада підтримала пропозицію провести чергові вибори Президента України 25 жовтня 2009 року. Відповідний проект постанови ВР підтримав 401 народний депутат. Сам Президент розраховував на те, що вибори відбудуться 17 січня 2010 року.

Цікаво, що дата 17 січня 2010 року повністю збігається з рішенням парламентських фракцій, прийнятим на початку березня. Зокрема, народні депутати домовилися про те, що виборча кампанія у справі виборів Президента стартує 18 вересня 2009 року. Про це за результатами повідомив заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожемякін. Відповідаючи на питання, яка дата була узгоджена лідерами фракцій для голосування на виборах Президента України, А.Кожемякін сказав: "У відповідності до Конституції - 17 січня (2010 року - ред.)".

Дострокові вибори-2008: добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини