RU

У БЮТ назвали "основну проблему" влади

03.03.2011, 11:10
У БЮТ назвали
26846727f209f5049fd2abf7a8db71ea.jpg

У БЮТ назвали "основну проблему" влади
Якщо влада не може визнати власних помилок - це ознака слабкості. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат із фракції БЮТ Сергій Власенко (на фото), коментуючи інформацію, що з'явилася у ЗМІ з посиланням на джерело в Генпрокуратурі, що Юлію Тимошенко можуть засудити на три роки, після чого "подарувати" амністію, щоб не сваритися із Заходом.

"Це абсолютно неправильна логіка. Боятися визнати власні помилки - ознака слабкості. Якщо влада настільки слабка, що боїться визнавати свої помилки, то, напевно, це основна проблема нинішньої влади. Якщо вона вважає себе сильною, то повинна мати мужність помилки визнавати", - наголосив С.Власенко.

"Я читав сьогодні газети, де про це писали. Насправді, наскільки я розумію ситуацію з матеріалами справи, мене надто дивує у цьому всьому дві речі: по-перше, умовно кажучи, вся Генпрокуратура обговорює строки Тимошенко. Це дивно і смішно. По-друге, Генпрокуратура сама каже, що у матеріалах справи 80% - макулатура, яка нікому не потрібна. Це дивує", - зазначив нардеп-бютівець.

Крім того, коментуючи слова бютівця Віктора Швеця, що на вивчення може знадобиться 15 років, С.Власенко зазначив, що 180 томів "макулатури" - "це досить великий матеріал, який треба вивчати". "Треба тримати у пам'яті все, що ти прочитав, робити помітки, стикувати різні дані у різних документах. Вивчити треба кожний листочок справи", - наголосив він.

"Матеріали кримінальної справи - це не художня література, нехай навіть у самої Генпрокуратури кажуть, що там 80% - вода. Все треба вивчити", - сказав С.Власенко.

Сергій Власенко: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини