RU

У БЮТ називають перенесення засідання суду перемогою противників виборів

17.10.2008, 11:45

Народний депутат від БЮТ Валерій Писаренко вважає, що перенесення дати розгляду судом апеляції БЮТ щодо Указу Президента про розпуск Верховної Ради – це перемога тих, хто не хоче проведення дострокових виборів. Про це він заявив журналістам після засідання Київського адміністративного апеляційного суду.

"Суд переніс розгляд справи на 21 число. Це означає, що сьогодні ті 70% населення України, які не хочуть дострокових виборів, отримали ще одну маленьку, але перемогу. Я хочу сказати, щоб ми сьогодні на засіданні суду вимагали повернутися у законне русло і у процесуальні норми законодавства", - сказав В. Писаренко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В. Писаренко відзначив, що справа, що розглядається судом вже нараховує 100 учасників, і ці люди мають ознайомитися із матеріалами справи. Крім того, він стверджує, що суд досі розглядає справу не за оригінальними матеріалами, а за копіями, наданими Секретаріатом Президента.

Нагадаємо, Київський апеляційний адміністративний суд переніс розгляд оскарження Секретаріатом Президента припинення Указу Президента про розпуск Верховної Ради і призначення дострокових парламентських виборів у зв'язку із клопотанням БЮТ на 21 жовтня 2008 року.

Досьє на Валерія Писаренка >>>

Усе про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини