RU

У БЮТ хотіли б дати ще один шанс своєму бізнесу

30.11.2010, 12:45
У БЮТ хотіли б дати ще один шанс своєму бізнесу - Фото
1a0a7a69785e3aed1c24c78529514ab9.jpg

У БЮТ хотіли б дати ще один шанс своєму бізнесу

Заступник лідера фракції БЮТ-Батьківщина Сергій Соболєв (на фото) вважає, що питання виключення з фракції окремих народних депутатів-бізнесменів має вирішуватися у рамках перемовин. Про це він сказав в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

Так, С.Соболєв, відповідаючи на питання, чи відбулися вчора збори фракції, на яких Юлія Тимошенко планувала виключити бютівців, що голосували разом із більшістю, сказав: "Вчора не було фракції. Наскільки мені відомо, збори фракції плануються на четвер".

До того ж він зазначив, що не знає, які питання будуть розглядатися на зустрічі. "Ми привітаємо Юлію Тимошенко - це точно", - зазначив він.

Щодо кадрових питань, зазначив нардеп, якщо йдеться про нардепів-політиків, то фракція повинна від них позбутися. "Якщо йдеться про бізнесменів, то це питання, на мій погляд, має обговорюватися у рамках перемовин", - наголосив С.Соболєв, додавши, що нардепи-бютівці від бізнесу "повинні самі для себе визначитися, що для них краще".

Нагадаємо, раніше серед тих, що проголосували від фракції БЮТ за зміни до Конституції, на яких наполягала провладна більшість, виявилися 10 бютівців - Микола Баграєв, Олександр Буряк, Петро Гасюк, Іван Куровський, Євген Сигал, Володимир Шкубенко, Олег Шевчук, Степан Глузь, Таріел Васадзе, Володимир Шаманов.

Сергій Собольов: біографія та добірка новин >>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини