RU

У Бундестазі назвали виступ Януковича на сесії ПАРЄ дурницею

22.06.2011, 11:45
У Бундестазі назвали виступ Януковича на сесії ПАРЄ дурницею - Фото
33231786e0c8f0aaeec57c90813b8ee8.jpg

У Бундестазі назвали виступ Януковича на сесії ПАРЄ дурницею

Президенту України Віктору Януковичу на сесії ПАРЄ задавали дуже критичні питання, однак відповіді на них не були задовільними. Про це заявила депутат Бундестага від фракції Союз90/Зелений Віола фон Крамон.

"Віктор Янукович під час свого виступу старався подати Україну сучасною демократичною державою, яка зараз намагається позбутися негативної спадщини, залишеної попередньою владою. Слід зазначити, частково те, що говорилося, було нісенітницею, що стало ясно після деяких питань", - сказала Крамон, яку цитує Deutsche Welle.

Також вона наголосила, що Янукович говорив досить довго і тому не вдалося задати йому багато питань. "Але ті питання, які прозвучали, влучили в яблучко. Звичайно, його спитали про Юлію Тимошенко, яка була запрошена, але не отримала дозволу на виїзд. Як так може бути у демократичній країні? Зараз багато колишніх членів уряду або людей, які працювали на попередню владу, переслідуються. Тому виникає питання вибірковості юстиції у демократичній Україні. Звичайно, спитали і про корупцію, яка, за даними Transparency International, не поменшала, а навпаки зросла при президентстві Януковичі. Але на всі ці питання не прозвучало задовільних відповідей", - резюмувала Крамон.

Нагадаємо, напередодні під час виступу на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи Президент України Янукович заявив, що, прикриваючись статусом опозиції, колишні чиновники намагаються уникнути відповідальності за корупцію.

Також нагадаємо, що напередодні сесії ПАРЄ у ЗМІ з'явилася інформація, що постійне представництво України при Раді Європи просило депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи не ставити незручних питань Президенту України під час його виступу. В українському МЗС назвали таку інформацію - провокацією.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини