RU

У Азарова визначили "аварійний" склад уряду

29.04.2010, 17:30

Кабмін пропонує законодавчо визначити скорочений список членів уряду, які скликаються в оперативному порядку на засідання у разі виникнення надзвичайної ситуації. Про це заявив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у Міністерстві юстиції, О.Лавринович уточнив, що відповідні зміни до Закону "Про Кабінет Міністрів України" були розроблені Мін'юстом, прийняті 28 квітня на засіданні уряду і передані до Верховної Ради.

У випадку НС уряд пропонує збиратися на засідання у такому складі: Прем'єр-міністр, Перший віце-прем'єр, віце-прем'єри, Міністр економіки, Міністр фінансів, Міністр юстиції, Міністр внутрішніх справ, Міністр оборони, Міністр з питань надзвичайних ситуацій і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи і Міністра Кабінету Міністрів України.

Водночас інші міністри також не обмежені в праві доступу на подібні засідання, - уточнив О.Лавринович.

Законопроект розроблений для забезпечення оперативного розв'язання Кабміном питань, необхідних для запобігання виникненню аварій, катастроф, стихійного лиха або для ліквідації їхніх наслідків, інших невідкладних питань.

Олександр Лавринович: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини