Тюремники відвезуть Іващенка до стоматолога

24.04.2012, 13:33
Тюремники відвезуть Іващенка до стоматолога - Фото
Валерій Іващенко

На прохання Іващенка йому буде проведена санація порожнини рота в одній зі стоматологічних лікарень Києва

Колишнього т.в.о. міністра оборони Валерія Іващенка, якого минулого тижня 12 квітня суд засудив до п'яти років позбавлення волі, найближчим часом вивезуть до стоматолога.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України, на прохання Іващенка йому буде проведена санація порожнини рота в одній зі стоматологічних лікарень Києва.

В ДПтС також підтвердили, що Іващенко 20 квітня був переведений з медико-санітарної частини Київського СІЗО в камеру, в якій раніше знаходився. Підставою для його переводу стало завершення курсу лікування, а також відповідні акти лікарів про поліпшення стану здоров'я.

Прес-служба спростовує поширену адвокатами інформацію про те, що Іващенко був переведений в камеру без попередження і без відповідного висновку лікарів.

Нагадаємо, раніше адвокат екс-міністра заявив, що після повернення з Печерського райсуду, де Іващенко знайомився з протоколом всього судового процесу, без будь-яких пояснень він був переведений з медсанчастини, в якій проходив медичне лікування за рекомендацією лікарів, в камеру загального корпусу ізолятора .

12 квітня Печерський суд засудив Іващенка до п'яти років позбавлення волі з позбавленням на три роки права займати державні посади. Суд визнав його винним в зловживанні владою й службовим становищем.

Досьє на Валерія Іващенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации