RU

Тюремники відвезуть Іващенка до стоматолога

24.04.2012, 13:33
Тюремники відвезуть Іващенка до стоматолога - Фото
Валерій Іващенко
Колишнього т.в.о. міністра оборони Валерія Іващенка, якого минулого тижня 12 квітня суд засудив до п'яти років позбавлення волі, найближчим часом вивезуть до стоматолога.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України, на прохання Іващенка йому буде проведена санація порожнини рота в одній зі стоматологічних лікарень Києва.

В ДПтС також підтвердили, що Іващенко 20 квітня був переведений з медико-санітарної частини Київського СІЗО в камеру, в якій раніше знаходився. Підставою для його переводу стало завершення курсу лікування, а також відповідні акти лікарів про поліпшення стану здоров'я.

Прес-служба спростовує поширену адвокатами інформацію про те, що Іващенко був переведений в камеру без попередження і без відповідного висновку лікарів.

Нагадаємо, раніше адвокат екс-міністра заявив, що після повернення з Печерського райсуду, де Іващенко знайомився з протоколом всього судового процесу, без будь-яких пояснень він був переведений з медсанчастини, в якій проходив медичне лікування за рекомендацією лікарів, в камеру загального корпусу ізолятора .

12 квітня Печерський суд засудив Іващенка до п'яти років позбавлення волі з позбавленням на три роки права займати державні посади. Суд визнав його винним в зловживанні владою й службовим становищем.

Досьє на Валерія Іващенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини