RU

Тюремники: Тимошенко в суд не повезуть - Щербань захворів

19.02.2013, 23:57
Тюремники: Тимошенко в суд не повезуть - Щербань захворів - Фото
cac773b49b51cd77d0a434ef5e247e5b.jpg

Екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко у вівторок не привезуть на судове засідання до Києва, оскільки запланованого допиту свідка не буде. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

"На ім'я керівництва колонії також надійшла заява засудженої Юлії Тимошенко про її бажання брати участь у судовому засіданні, яке заплановане на 19 лютого поточного року в Апеляційному суді міста Києва, де має відбутися допит одного зі свідків у справі про організацію замовного вбивства народного депутата Євгена Щербаня" , - йдеться в повідомленні ДПтС.

Тюремники зазначають, що почали організацію "всіх підготовчих заходів для етапування засудженої". Однак увечері "суд поінформував пенітенціарну службу про те, що допит свідка 19.02.2013 року не відбудеться через повідомлення свідка про неможливість прибути з посиланням на хворобу".

У ДПтС підкреслюють, що "інформацію було доведено до відома засудженої". "У зв'язку з цим, необхідність в етапуванні Тимошенко відсутня", - резюмується в повідомленні Державної пенітенціарної служби.

Нагадаємо, 18 лютого захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що Тимошенко вимагає забезпечити її доставку до Апеляційного суду Києва для участі в допиті екс-голови Донецької обласної держадміністрації Володимира Щербаня - свідка у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини