RU

Тюремники стверджують, що не пишуть огляди Тимошенко на камеру

22.05.2012, 15:59
Тюремники стверджують, що не пишуть огляди Тимошенко на камеру - Фото
e8492b4e80cc561a7532561281b2a118.jpg
Камери відеоспостереження в лікарняній палаті Юлії Тимошенко встановлені відповідно до національного та міжнародного законодавства, але медичні огляди екс-прем'єра не записуються. Про це сьогодні повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

"При відвідуванні лікарями Тимошенко для проведення їй будь-яких оглядів відеозйомка в палаті не ведеться - відеокамери в даний час завішували. Про це йдеться в щоденних актах за підписами співробітників пенітенціарної служби та лікарів", - говориться в повідомленні.

В ДПтС стверджують, що в тих приміщеннях лікарні, де Тимошенко проводяться медичні процедури, ніякі відеокамери (в тому числі і приховані) не встановлювалися, відеоспостереження не ведеться.

Коментуючи заяву захисника Тимошенко Сергія Власенка про те, що його підзахисну в лікарні охороняють співробітники Качанівської колонії чоловічої статі, в ДПтС заявили: "Ця інформація - брехня ... Безпосередньо охорону Тимошенко у медичній палаті здійснюють співробітниці (жінки) виправної колонії".

Нагадаємо, раніше Власенко заявив, що в палаті Тимошенко й процедурній кімнаті встановлені відеокамери: "В її палаті, і там, де проходять процедури, стоять три відеокамери. Хто за цим спостерігає і навіщо - незрозуміло".

Минулого тижня захист Тимошенко заявив, що звернеться до суду і Генпрокуратури зі скаргою на незаконне поширення конфіденційної медичної інформації. "В цьому позові також буде зазначено вимогу визнати незаконною аморальну відеозйомку, яку ведуть в приміщенні, де проходять медичні процедури, що передбачають зняття як мінімум верхнього одягу. Це аморально й неприпустимо в цивілізованих європейських державах", - зазначив Власенко, додавши, що в Європі це прирівнюється до тортур.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини