RU

Тюремники співчувають Тимошенко, але на похорон не відпустять

24.05.2012, 16:26
Тюремники співчувають Тимошенко, але на похорон не відпустять - Фото
Фото: EPA
Державна пенітенціарна служба України співчуває екс-прем'єру Юлії Тимошенко у зв'язку зі смертю свекра Геннадія Тимошенка, але на похорон її не відпустить - свекор не відноситься до близьких родичів.

Як повідомляє прес-служба ДПтС, відповідно до статті 111 Кримінально-виконавчого кодексу України та наказу Мін'юсту від 22.11.2011, засудженим може бути дозволено короткочасний виїзд по території України тільки у зв'язку з винятковими обставинами. До них відносяться: стихійні лиха, що спричинило значну матеріальну шкоду засудженому або його сім'ї, смерть або тяжка хвороба (яка загрожує життю) близького родича.

"До близьких родичів, згідно ст. 111 кодексу, в даному випадку відносяться тільки подружжя, батьки, діти, усиновителі та усиновлені, рідні брати і сестри, дід, бабуся, онуки", - йдеться в повідомленні.

"Ми висловлюємо співчуття Тимошенко у зв'язку зі смертю її свекра, проте надання їй права короткочасного виїзду буде суперечити законодавству", - заявив помічник голови ДПтС Ігор Андрушко.

ДПтС також повідомляє, що у відповідь на письмове звернення Тимошенко з проханням про короткочасний виїзд за межі лікарні їй буде надано вмотивовану письмову відповідь з посиланням на норми законодавства.

Нагадаємо, свекор Тимошенко Геннадій Тимошенко помер цієї ночі. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомило джерело, близьке до лідера БЮТ. Причини смерті поки не називаються, відомо лише, що Тимошенко довго хворів: він був інвалідом першої групи, інвалідність отримав в 2004 році після перебування в Лук'янівському СІЗО.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини