RU

Тюремники подадуть в суд на жінок-депутатів у лікарні Тимошенко

17.01.2013, 12:25
Тюремники подадуть в суд на жінок-депутатів у лікарні Тимошенко - Фото
Олександра Кужель в числі інших жінок-депутатів протестує разом з Тимошенко
Державна пенітенціарна служба України (ДПтС) готує документи до суду у зв'язку з діями народних депутатів від партії Батьківщина Олександри Кужель, Тетяни Слюз та Людмили Денисової, які відмовилися покидати екс-прем'єра Юлію Тимошенко після закінчення часу, відведеного на короткострокове побачення.

"У нас є законодавчо правильний останній засіб - звернутися до суду. Документи ми вже готуємо. На сьогоднішній день ми проводимо профілактичні бесіди, поки обмежуємося цим", - повідомив журналістам начальник Качанівської виправної колонії Ігор Колпащіков, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, роз'яснювальні бесіди з Тимошенко і народними депутатами поки результатів не дали.

"Я тільки що відвідував народних депутатів, Юлію Володимирівну, які знаходяться в кімнаті для проведення зустрічей з адвокатами. Ви знаєте, що вони там знаходяться відучора, оголосивши акції громадянської непокори. Я провів ще одну профілактичну бесіду з ними. Попросив їх закінчити протиправні дії, які вони надають зараз там і покинути це приміщення, на що вони відповіли відмовою до того моменту, поки не будуть виконані як вони говорять вимоги, викладені в заяві Юлії Володимирівни", - сказав Колпащіков.

Він підкреслив, що вважає вимоги Тимошенко необгрунтованими, оскільки пенітенціарна служба діяла на підставі законодавчих актів.

"Я їм (народним депутатам) пропоную - якщо ви хочете міняти ці законодавчі акти, це треба робити не там, де вони зараз знаходяться, а, напевно, в залі Верховної Ради", - зауважив Колпащіков.

Нагадаємо, раніше Тимошенко оголосила акцію громадянської непокори, повідомивши про це у відкритому листі президенту Віктору Януковичу. Тимошенко заявила, що відмовляється повертатися в палату, поки там не демонтують відеоспостереження і не виведуть караул, який чергує поруч з нею цілодобово.

16 січня до акції Тимошенко приєдналися депутати з фракції Батьківщини Олександра Кужель, Тетяна Слюз та Людмила Денисова. Вони приїхали на побачення з екс-прем'єром в харківську лікарню, але відмовилися покинути територію установи після закінчення зустрічі з Тимошенко. Депутати мають намір протестувати разом зі своїм лідером, поки вимоги Тимошенко не будуть виконані.

Досьє Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини