RU

Тюремники не знайшли ніяких червоних плям на тілі Луценка

07.11.2012, 16:08
Тюремники не знайшли ніяких червоних плям на тілі Луценка - Фото
Юрій Луценко
Державна пенітенціарна служба України спростовує оприлюднену сьогодні Іриною Луценко інформацію про те, що стан здоров'я її чоловіка, екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, погіршився.

Як повідомляє прес-служба ДПТС, медичний персонал Менської виправної колонії №91 постійно контролює стан здоров'я Луценка. Зараз засуджений проходить курс медикаментозного лікування, призначеного лікарями після інструментального та лабораторного медичного обстеження в Чернігівській обласній клінічній лікарні.

"Згідно з висновком лікарів медико-санітарної частини виправної колонії, стан здоров'я Луценка задовільний і не викликає занепокоєння у лікарів. Захворювань, які передбачали б стаціонарне лікування, у Луценка на сьогодні немає... Найближчим часом в рамках виправного закладу буде проведено черговий комісійний огляд Луценка на предмет оцінки результатів призначеного лікування та вироблення рекомендацій щодо подальшого медичного супроводу засудженого", - відзначили в ДПтС.

Нагадаємо, сьогодні Ірина Луценко заявила, що стан здоров'я її чоловіка значно погіршився: за її словами, Юрію Луценку, який вже відмовляється від їжі, заборонили користуватися телефоном, призначили постільний режим і знеболюючі: "Після мого останнього візиту в колонію в неділю, 4 листопада, Юра мені не дзвонив. Саме цей факт і стривожив мене. Тому я змушена була терміново виїхати в колонію у вівторок увечері, щоб переконатися, що з чоловіком все гаразд ... Все його тіло вкрите червоними плямами, його турбують постійні запаморочення і нудота".

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини