RU

Тюремники не мають наміру прибирати камери з палати Тимошенко

15.01.2013, 15:27
Тюремники не мають наміру прибирати камери з палати Тимошенко - Фото
8cbb988be68236edae419a00ca11f8cb.jpg
У палаті колишнього прем'єр-міністра України, ув'язненої Юлії Тимошенко було і буде три відеокамери, заявив начальник Качанівської виправної колонії Ігор Колпащіков. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби (ДПтС).

"Мене вражають коментарі народних депутатів, які дозволяють собі робити заяви у ЗМІ, підписуючи їх моїм ім'ям. По-перше, ніхто ніколи не обіцяв знімати ніяких камер в палаті засудженої. І взагалі розмов на цю тему ми не мали. По-друге, я не піду на порушення закону під їх політичним тиском і шквалом помилкових заяв. Ще раз підкреслюю, що камери в палаті Юлії Тимошенко встановлені законно як того від нас вимагають нормативні акти, які жодним чином не суперечать міжнародним стандартам", - заявив Колпащіков, коментуючи сьогоднішню зустріч з депутатами-опозиціонерами.

Начальник колонії повідомив, що в палаті Тимошенко перебувають три відеокамери. "Так було завжди. І так залишиться. Ніколи не було ні прихованих камер, ні в туалетах, ні ще десь. Поширення нахабної брехні із цього приводу є політичним фарсом і не більше", - заявив Колпащіков.

Він також підтвердив з посиланням на лікарів ЦКБ, що Тимошенко почала приймати реабілітаційні процедури.

Нагадаємо, сьогодні депутати-опозиціонери зустрілися з начальником Качанівської колонії. "Нам вдалося зловити його в кабінеті. Він повідомив, що нібито Тимошенко дала згоду відновити медичні процедури. Нібито сьогодні з 08:30 почалися процедури", - повідомив ЛІГАБізнесІнформ депутат Олександр Павловський.

Начальник колонії, за словами депутата, повідомив, що більшість вимог, які висувала Тимошенко, тюремниками задоволено. Однак депутатів не пустили до Тимошенко, щоб перевірити умови утримання - чи прибрали камери, чи замінили чоловіків-наглядачів - жінками.

Раніше Тимошенко оголосила акцію громадянської непокори, повідомивши про це у відкритому листі президенту  Віктору Януковичу. Тимошенко заявила, що відмовляється повертатися в палату, поки там не демонтують відеоспостереження і не виведуть караул, який чергує поруч з нею цілодобово.

Досьє Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини