RU

Тюремники ініціюють повернення Тимошенко з лікарні в колонію

24.07.2012, 14:16
Тюремники ініціюють повернення Тимошенко з лікарні в колонію - Фото
95464c1228109b64042f94a5cae63057.jpg
Державна пенітенціарна служба України звернулася до Міністерства охорони здоров'я з проханням визначити терміни подальшого лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко в лікарні.

Як повідомляє прес-служба ДПтС, тюремні влада пропонує створити спільну комісію у складі фахівців МОЗ, ДПтС і німецьких лікарів клініки "Шаріте" для визначення необхідності та термінів подальшого проведення реабілітаційних заходів Тимошенко в стаціонарі ЦКБ № 5 Харкова.

У зверненні говориться, що з лютого 2012 року до теперішнього часу, тобто майже півроку, обстеження та консультування Тимошенко проводиться за участю німецьких лікарів. Останні два з половиною місяці (починаючи з 9 травня 2012 року) екс-прем'єр проходить реабілітаційний курс під постійним медичним контролем в умовах стаціонару лікарні № 5 Харкова за рекомендаціями лікарів клініки "Шаріте".

"Інформуємо про те, що протягом згаданого періоду часу Тимошенко систематично порушує процес реабілітації, відмовляється від процедур, як правило, через численні зустрічі і побачення, проведення необхідних лабораторних досліджень", - підсумували в ДПтС.

Нагадаємо, вчора головний лікар ЦКБ Михайло Афанасьєв заявив, що народні депутати від фракції БЮТ постійно порушують режим лікарні, заважають персоналу і пацієнтам, тому він змушений піднімати перед Міністерством охорони здоров'я питання про доцільність перебування Тимошенко на стаціонарі. Афанасьєв нагадав, що в ЦКБ № 5 постійно знаходяться до 450 пацієнтів, які "теж люди, потребують кваліфікованої допомоги лікарів, спокої та повазі до себе". "Стан здоров'я пацієнтки стабільний, крім того, вона успішно пройшла реабілітаційний курс, рекомендований їй німецькими лікарями", - зазначив головний лікар.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини