RU

Тюремна влада стверджує, що Тейшейра не просився до Тимошенко

18.06.2012, 15:10
Тюремна влада стверджує, що Тейшейра не просився до Тимошенко - Фото
Жозе Мануель Пінту Тейшейра
Голова представництва ЄС в Україні Жозе Мануэль Пинту Тейшейра останнім часом не звертався до керівництва Качанівської виправної колонії з проханням про надання дозволу на зустріч з екс-прем'єром Юлією Тимошенко. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби.

За даними ДПтС, ніяких заяв від Тейшейри напередодні його візиту в ЦКБ Укрзалізниці, який європейський політик наніс минулої неділі, в колонію теж не надходило.

"В даний час Тимошенко перебуває в Центральній клінічній лікарні Укрзалізниці Харкова, де проходить курс реабілітації. Відповідно до вимог національного законодавства, побачення із засудженими, які вивезені за межі виправної установи, припиняються (або обмежуються) до моменту їх повернення до установи. Крім цього , всі відвідування Тимошенко в ЦКБ Укрзалізниці (зустрічі із захисниками, дочкою, офіційними особами) здійснюються тільки за згодою  лікаря, оскільки курс реабілітації передбачає чіткий графік проведення медпроцедур, харчування та відпочинку", - нагадали тюремники.

На думку пенітенціарної служби, продовжується практика перекручування інформації і мають місце упереджені коментарі про порядок організації побачення різних осіб з Тимошенко.

Нагадаємо, Тейшейра вчора не зміг зустрітися з екс-прем'єр-міністром Тимошенко в лікарні. Про це він заявив журналістам під стінами лікарні. За словами Тейшейри, в приміщення закладу його  не пропустила охорона. Тейшейра хотів передати Тимошенко лист, в якому йдеться про те, що він вже майже десять місяців намагається з нею зустрітися. Як стверджує Тейшейра, весь цей час він очікує згоди української влади на цю зустріч.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини