RU

Тягнибоку і Мірошниченку заборонили в'їзд до США, - ЗМІ

26.06.2013, 09:40
Тягнибоку і Мірошниченку заборонили в'їзд до США, - ЗМІ - Фото
Олег Тягнибок
Державний департамент США прийняв рішення про небажаність в'їзду в Штати народних депутатів від ВО Свобода Олега Тягнибока та Ігоря Мірошниченка. Про це пише Сегодня, посилаючись на джерело в дипломатичних колах.

Рішення нібито прийняте на початку нинішнього року: "У листопаді 2012-го Антидифамаційна ліга і ряд інших єврейських організацій США розкритикували Хілларі Клінтон за підтримку союзу української опозиції, що включає націоналістів. Але Клінтон була прихильницею підтримки Тимошенко за всяку ціну. Однак після заміни Клінтон Джоном Керрі все змінилося. Центр Візенталя (одна з провідних єврейських організацій США. - ред.) включив Тягнибока і Мірошниченка в список головних антисемітів світу, а після приходу Керрі в Держдеп звернувся туди з проханням внести свободівців до списку осіб, чиє перебування в США небажано. Центру Візенталя повідомили, що питання вирішено позитивно. Про це сказали Віталію Кличку під час його поїздки до Штатів в лютому, а вчора або сьогодні повинні були сказати і Арсенію Яценюку".

Мірошниченко вважає інформацію про санкції провокацією: "У нас такої інформації немає. МЗС свідомо дискредитує Свободу. Свобода не є антисемітською партією. Ні мої заяви, ні заяви Олега Тягнибока НЕ ​​були ксенофобськими, і тому заборона на наш в'їзд до США або будь-яку іншу країну є абсурдом".

У той же час, за словами джерела в дипколах, Держдеп не повідомляє про подібні вердикти тим, кого вони стосується: "Це не відкрите рішення начебто списку Магнітського. Навіть не обов'язково воно формалізовано у вигляді інструкції. Такі рішення стають відомі, коли фігуранти звертаються за візами або намагаються в'їхати".

За словами Мірошниченка, він у США жодного разу не їздив, але Тягнибок був там протягом останніх місяців. Коли саме, Мірошниченко не згадав, проте в пресі про поїздку лідера Свободи в США востаннє писалося рік тому, у червні 2012 року.

Досьє на Олега Тягнибока

Досьє на Ігоря Мірошниченка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини