RU

Тягнибока викликали на допит у МВС

05.05.2010, 14:20

Лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока викликають на допит у слідче управління ГУМВС України у Києві 6 травня 2010 року. Його хочуть допитати як свідка за статтею 293 Кримінального кодексу України "Групове порушення громадського порядку" щодо подій, які відбувалися під стінами Верховної Ради 27 квітня, у день ратифікації угоди щодо Чорноморського флоту.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ВО "Свобода", повістки на допит отримали ще деякы активісти організації.

У ВО "Свобода" вважають, що кримінальна справа за статтею 293 Кримінального кодексу України порушена безпідставно. "Такі дії влади свідчать про те, що мирні збори і мітинги в Україні де-факто виявилися поза законом. За помахом указки Януковича в Україні за два місяці сталося тотальне згортання конституційних свобод і нівелювання Декларації прав людини", - вважають партійці.

Нагадаємо, раніше "Свобода" повідомляла, що співробітники МВС затримали і допитали партійців А.Мохника, А.Ільєнка, Р.Андрейка, І.Мирошниченка.

27 квітня, поки народні депутати в диму і бійках вирішували долю Чорноморського флоту Російської Федерації, парламент у щільному оточенні тримали декілька тисяч прихильників опозиції і влади. Загалом під стінами парламенту зібралися близько півтора тисяч прихильників Партії регіонів і близько п'яти тисяч прихильників опозиції. Між ними стояло оточення зі співробітників міліції.

Фоторепортаж "Рада в оточенні мітенгувальників" >>>

Олег Тягнибок: біографія та добірка новин>>>
ВО "Свобода": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини