RU

Тягнибок: Табачника слід було б розстріляти

20.02.2012, 09:52
Тягнибок: Табачника слід було б розстріляти - Фото
Лідер партії Свобода Олег Тягнибок
Лідер партії Свобода Олег Тягнибок вважає, що за вилучення зі шкільних програм історії України й скорочення кількості годин на вивчення української мови та літератури міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника слід було б розстріляти.

"За таку програму Табачника потрібно було б розстріляти. Це вже таке знущання над українською нацією, така демонстрація зневаги, приниження українців у своїй країні, я думаю, що терпіти далі просто не можна", - сказав Тягнибок, якого цитує Gazeta.ua.

На його думку, затвердження такої антиукраїнської освітньої програми стане каталізатором для масових протестних акцій. "Мені б цього дуже хотілося, але я розумію, що до цього часу в Україні ще не дозріла революційна ситуація. Люди незадоволені, але поки не готові виходити на вулицю й захищати свої права, зокрема в галузі мови, освіти, культури, не кажучи вже про економічні та соціальні. Але це буде дуже серйозний поштовх, якщо не привід для майбутніх масових акцій протесту", - підкреслив він.

Нагадаємо, відповідно до проекту нових навчальних планів для 5-9 класів предмет "Історія України" зникне зі шкільної програми.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини