RU

Тягнибок потрапив до п'ятірки світових антисемітів

29.12.2012, 16:33
Тягнибок потрапив до п'ятірки світових антисемітів - Фото
Олег Тягнибок
Згідно з даними рейтингу, лідер партії Свобода Олег Тягнибок виявився в ньому за свої заклики в 2004 році "боротися з жидвою". Крім того, у рейтингу разом з Тягнибоком вказаний його однопартієць Ігор Мірошниченко, який назвав голлівудську актрису українського походження Мілу Куніс "жидівкою". Центр Візенталя переводить слово "жидівка" як "брудна єврейка".

Перше місце в рейтингу зайняла єгипетська ісламська партія Мусульманське братство. На другому місці - президент Ірану Махмуд Ахмадинежад. На третьому місці - бразильський автор коміксів Карлос Латуф. На четвертому - європейські футбольні фани. На п'ятому - Олег Тягнибок. На шостому - засновник волоських партії Золота зоря Ніколаос Мічалольякос. На сьомому - міністр закордонних справ Угорщини Мартон Гіонгіосі, член ультраправої партії Йоббік. На восьмому - Алі Лінстад, голова Ісламського фонду Тронда. На дев'ятому - німецький журналіст Якоб Агстайн. На десятому - Луїс Фаррахан, американський громадський діяч і лідер радикальної організації Нація ісламу.

Нагадаємо, Центр Симона Візенталя - неурядова організація в Лос-Анджелесі, діяльність якої спрямована на захист прав людини, боротьбу з тероризмом, антисемітизмом і вивчення Голокосту. Центр був заснований в Лос-Анджелесі (США) у 1977 році. Творцем Центру та його нинішнім керівником є ​​рабин Марвін Хієр.

Центр отримав ім'я Симона Візенталя, знаменитого громадського діяча, засновника Центру єврейської документації в Австрії і мисливця за нацистами. Сам Візенталь не брав участі ні в підставі центру, ні в його роботі. Тим не менш, Візенталь говорив: "За своє життя я отримував багато нагород. Коли я помру, ці нагороди помруть зі мною. Але Центр Симона Візенталя буде жити як моє спадщина".

Відділення центру працюють в Нью-Йорку, Майамі, Торонто, Єрусалимі, Парижі та Буенос-Айресі.

Досьє на Олега Тягнибока
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини