RU

Тягнибок не зміг сказати, скільки Свобода витратить на вибори

01.08.2012, 15:03
Тягнибок не зміг сказати, скільки Свобода витратить на вибори - Фото
Олег Тягнибок (фото - svoboda.org.ua)
Лідер партії Свобода Олег Тягнибок запевняє, що виборча кампанія його політичної сили фінансується виключно партійними функціонерами, але не зміг назвати приблизну суму, яку Свобода витратить на передвиборну кампанію.

Відповідаючи на запитання, у скільки обійдеться Свободі виборча кампанія, Тягнибок підкреслив: "Скільки зберемо в процесі - стільки й витратимо. Знаєте, виборча кампанія - це як чорна діра: скільки туди грошей не вкладай, вона все буде йти, йти, і ніколи не буде достатньо".

"Я не хочу зараз перед вами прибіднятися, розповідати про складнощі збору коштів, але зараз ми забезпечили старт кампанії, проведення виборчого з'їзду і зібрали 2,5 млн.грн., які підуть на заставу для участі у виборах", - зазначив політик.

Тягнибок також підкреслив, що 35 кандидатів-мажоритарників від Свободи самостійно вносять за себе заставу для реєстрації. "У нас всі надходження - це виключно надходження членів ВО Свобода. Якщо ви помітили, ми не залучили в наші списки людей зі сторони", - сказав він.

Тягнибок так і не назвав приблизну суму, яку Свобода витратить на вибори. "Я кладу руку на серце, мені складно це сказати. Звичайно, ми не зможемо конкурувати з грошовими мішками. Ми не можемо на округах конкурувати з олігархами, які кидаються грошима направо і наліво. У нас інший козир - це наша ідея, енергія нашого партійного членства, наш внутрішній дух. Зрозуміло, що грошима ми ніколи нікого не позабиваємо. Тому, чесно кажучи, не маючи зараз необхідного фінансування, ми не прораховуємо, скільки нам потрібно", - сказав Тягнибок.

Нагадаємо, сьогодні з'їзд партії Свобода затвердив кандидатів на вибори до Верховної Ради - списочників і мажоритарників.

Досьє на Олега Тягнибока
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини