RU

Тягнибок вважає, що опозиція повинна навчитися працювати в нових умовах

12.09.2011, 06:51
Тягнибок вважає, що опозиція повинна навчитися працювати в нових умовах - Фото
b519f4e11cbbfdd64cb7a5eab26da9cb.jpg

Тягнибок вважає, що опозиція повинна навчитися працювати в нових умовах

Опозиційні сили повинні навчитися працювати в умовах політичного протистояння, якщо екс-прем'єра України, лідера партії Батьківщина Юлію Тимошенко засудять. Про це заявив лідер ВО Свобода Олег Тягнибок в Івано-Франківську на мітингу.

Як передає Інтерфакс-Україна, Тягнибок відмітив: "Опозиція, патріотичні сили, українці нині повинні навчитися працювати в нових умовах, в умовах політичної боротьби і політичного протистояння, якщо рішення суду буде посадити Тимошенко. Як би ми зараз не говорили, але ситуація реально буде іншою".

Також політик вважає, що судовий процес на Тимошенко - "це зведення особистих амбіційних політичних рахунків президента Януковича зі своїм політичним опонентом". "Це спроба вселити страх і в опозицію, не виступайте проти мене, бо будуть жорсткі такі заходи і санкції, і вселити страх в своє оточення, тих, хто оточує сьогодні Януковича, для того, щоб продемонструвати і показати сильну руку і таку досить сильну владу", - сказав лідер Свободи.

Він відмітив, що в даний час для нього в процесі над Тимошенко не так важливо, був злочин чи ні. "Це треба розглядати по-іншому. Повинні бути інші принципи судочинства. Сьогодні для нас є питання, чи сприйме суспільство або громада будь-яке рішення суду, якщо українська громада, українське суспільство, бачачи цей спектакль, вже не довіряють суддям. І не тільки в цьому одному процесі. Ось в чому основна суть питання", - вважає Тягнибок.

Олег Тягнибок: біографія і підбірка новин>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>
Діяльність української опозиції: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини