RU

Тягнибок пояснив, чому БЮТ працює "на зрив виборів"

13.10.2008, 13:46

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що дії БЮТ, спрямовані на зрив дострокових виборів у ВР, пов'язані із зниженням рейтингу їхньої політичної сили. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

"Я розумію мотиви, чому БЮТ так активно взявся за зрив виборів. Абсолютно очевидно, що серйозне зниження рейтингу БЮТ якраз і стало мотивацією таких дій, тому що зрозуміло, що на наступних виборах, якщо БЮТ набере хоч би на одного депутата менше, ніж вони мають сьогодні, то це трактуватиметься як поразка", - зазначив О.Тягнибок, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами політика, своїми діями, пов'язаними з відходом від партнерів по коаліції у ВР VI скликання і голосуванням 2 вересня з Партією регіонів і КПУ БЮТ "сам себе обіграв". У результаті БЮТ натрапив на таку ж "відповідь" з боку Партії регіонів під час перемовин про можливе створення коаліції двох найбільших фракцій. "Ці ігри зараз із судами мені вже здаються дуже небезпечними. Коли представник БЮТ починає оскаржувати рішення суду, який затвердив відповідні рішення на користь БЮТ (про проведення дострокових виборів - ред.) і, відповідно, представник політичної сили подає апеляцію на це рішення, це говорить тільки про одне - вони просто-напросто хочуть затягнути судовий процес для того, щоб зірвати строки проведення виборів", - наголосив він.

О. Тягнибок впевнений: якщо вже завтра ЦВК не почне працювати над проведенням дострокових парламентських виборів, то їхню дату буде перенесено з 7 грудня на інший день. Політичні сили повинні припинити нагнітання паніки серед виборців, - наголосив він.

Детальніше про судові розгляди в контексті дострокових виборів >>>

Досьє на Олега Тягнибока >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини