RU

Тягнибок під Радою закликав до революції і зняття уряду

18.11.2010, 17:55
Тягнибок під Радою закликав до революції і зняття уряду - Фото
d06ae7b774893937b4a2b712d2ecf2e5.jpg

Тягнибок під Радою закликав до революції і зняття уряду

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок (на фото) закликав українців почати революцію і відправити у відставку уряд. На думку політика, влада великого кримінально-олігархічного капіталу робить все, щоб знищити зародки середнього класу. Про це він заявив під час виступу під стінами Верховної Ради.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі об'єднання, О.Тягнибок заявив, що мета влади у знищенні середнього класу, оскільки дрібний і середній бізнес, інтелігенція - це "основа будь-якої розвиненої держави". "Це не тільки люди, які мають заможний рівень життя, але й мають гідність відстоювати свої політичні права, мають власну позицію. Це люди, яких не купиш під час виборів за 100 гривень або шматок гнилої ковбаси. Тому нинішня влада робить все, щоб знищити той невеликий прошарок самодостатніх українців, яких сьогодні в Україні ледве 5%, і остаточно перетворити Україну в країну олігархів і бідноти", - наголосив О.Тягнибок.

Відповіддю середнього класу на це настання влади, на думку лідера "Свободи", повинні стати національна і соціальна революції. "Завдяки таким революціям відбулося становлення середнього класу практично у всіх європейських країнах. Проте для того щоб здійснити революцію, люди, які сьогодні стоять біля Верховної Ради, повинні висувати не виключно вузькі економічні вимоги, а, передусім, йти з чітко сформульованою політичною програмою", - впевнений О.Тягнибок.

Підприємці, за його словами, повинні розуміти, що нинішню владу олігархів може перемогти не якась окрема частина українського суспільства, а весь народ, який із зрозумілою політичною програмою не тільки зніме нинішню владу, але й поставить на її місце тих, хто буде відповідати інтересам всього народу.

О.Тягнибок зазначив, що ВО "Свободи" кожний четвертий член є дрібним і середнім підприємцем, тому питання збереження середнього класу, його розвитку є одним із ключових питань програми об'єднання. "Тому ми сьогодні разом із підприємцями…", - наголосив лідер "Свободи".

"Хочу проінформувати, що у ці хвилини в Хмельницькому проходить допит близько 25 учасників акції проти Податкового кодексу. Активістам стараються "пришити" кримінальну справу за ніби організацію масового безпорядку, порушення прав на проведення мирних акцій і пошкодження державного майна. Це ще один приклад того, що по одному нас легко бити і лише згуртувавшись, ми зможемо перемогти режим", - заявив О.Тягнибок.

На думку О.Тягнибока, у випадку, якщо Верховна Рада затвердить "ганебний Податковий кодекс, а услід за ним готується розгляд рабського Трудового кодексу, ми також повинні вимагати негайного розпуску нинішнього складу Верховної Ради і дострокових виборів Президента".

"Наша перемога повинна початися з відставки уряду Азарова-Тігіпка-Табачника, який фізично не здібний захищати інтереси середнього класу і українського народу", - заявив О.Тягнибок.

Нагадаємо, наразі у парламенті проходить розгляд проекту Податкового кодексу, вже проголосовано більш ніж дві третини статей. З ранку народні депутати підтримали рішення засідати сьогодні до завершення розгляду документа. Водночас під стінами парламенту триває мітинг представників малого і середнього бізнесу, які протестують проти прийняття Податкового кодексу.

На думку народного депутата від Партії регіонів, глави комітету з питань податкової і митної політики Віталія Хомутинника, остаточна редакція Податкового кодексу може бути прийнята вже завтра, 19 листопада.

Олег Тягнибок: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини