RU

Тягнибок обіцяє жорстку відповідь Януковичу за Бандеру

12.01.2011, 13:52
Тягнибок обіцяє жорстку відповідь Януковичу за Бандеру - Фото
ec39dccbc5fc4a296dbef6c14e705d23.jpg

Тягнибок обіцяє жорстку відповідь Януковичу за Бандеру

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" використає усі засоби протесту у зв'язку зі скасуванням звання Героя України Степана Бандери. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив лідер об'єднання Олег Тягнибок (на фото).

"Я чекав на такі дії від цієї українфобської влади, яка гнобить усе українське. Янукович робить все, щоб повернути країну в минуле", - підкреслив О.Тягнибок.

"Вони гноблять творчу інтелігенцію, українську книжку, знищують національний інформаційний простір, репресують українських патріотів. Вони дають преференції і включають "зелене світло" московській церкві, а червоне - для української церкви. Вони знищують нашу пам'ять, звеличуючи національних героїв радянської епохи - Леніна, Сталіна", - зазначив лідер "Свободи".

Відповідаючи на запитання, чи потрібно чекати заяв у зв'язку зі скасуванням звання С.Бандери в областях, де "Свобода" має більшість, О.Тягнибок сказав: "Однозначно. Чим далі влада буде закручувати гайки усьому українському, тим сильніше і жорсткіше ми будемо діяти проти цього режиму".

"Ми використаємо усі наші сили і можливості для протесту, в тому числі заклики до громадянської непокори в органах місцевого самоврядування, де є достатня кількість депутатів "Свободи", - сказав О. Тягнибок.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що суд скасував Указ Президента Віктора Ющенка про присвоєння С.Бандері почесного звання Героя України.

Олег Тягнибок: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини