RU

Туск застеріг Україну від розпаду суспільства: Тримайтеся разом

13.07.2017, 12:23
Туск застеріг Україну від розпаду суспільства: Тримайтеся разом - Фото
Дональд Туск
Україну не здолати зовнішньому ворогу - країна досить зміцніла, щоб дати відсіч агресору, проте українці можуть зазнати поразки через внутрішньополітичні конфлікти. Про це на засіданні учасників саміту Україна-ЄС в Києві заявив голова Європейської Ради  Дональд Туск.

"Разом ми багато чого досягли, але ми пройшли тільки половину шляху. Я переконаний, якщо ви і далі будете такими рішучими, хоробрими і послідовними, якими ви були тоді на Майдані, якими ви є під час битви за цілісність і честь України, якщо ви зможете витримати вантаж реформ і не здатися, - тоді ви здійсніть свої мрії і досягнете своїх цілей, - сказав він.

Туск, назвавши себе другом України, попросив дозволу дати українській владі пораду.

"Сьогодні ми ясно бачимо, що зовнішньому ворогу вас не здолати: ви занадто сильні. Але ви можете зазнати поразки від самих себе. Саме тому ви повинні за всяку ціну утримувати свою єдність і уникати внутрішніх конфліктів. Немає нічого гіршого, ніж розпад суспільства через сучасні загрози", - підкреслив він.

Глава Євроради зазначив, що демократія передбачає розбіжність поглядів і конкуренцію, але також є способом досягнення консенсусу.

"Тому ваша найголовніша задача на сьогодні - побудувати сучасну державу, яка дбає про своїх громадян, чинить опір корупції і поважає найвищі стандарти суспільного життя. Якщо ви зможете здати цей іспит, ніхто і ніщо вас не переможе", - резюмував він.

Читайте також: Туск про Україну на шляху в ЄС: Багато хто в Європі захоплюється вами

В рамках саміту Україна-ЄС обговорюється завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію, недавнє отримання Україною безвізового режиму, війна в Донбасі, відносини з країною-окупантом РФ, енергобезпека, підготовка листопадового саміту Східного партнерства у Брюсселі, результати програм підтримки українських реформ з боку ЄС і допомога Києву у управлінні державними фінансами.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини